Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7894096/benimmutluailem.com/wp-content/plugins/wp-slimstat/wp-slimstat.php on line 1765
WhatsApp’tan kendine mesaj göndermek – Benim Mutlu Ailem
Home / Anne Kafe / WhatsApp’tan kendine mesaj göndermek
WhatsApp’tan kendine mesaj göndermek

WhatsApp’tan kendine mesaj göndermek

“aa ben de bunu arıyordum” diyenlerden misiniz yoksa “ne saçma” diyenlerden misiniz?

Ben bunu yapanlardanım. Gruplarda çok güzel, kaydetmek istediğim şeyler oluyor. Ama çok fazla da işime yaramayan şey oluyor. Aradığımı bulamıyorum mesaj kalabalığında. Oysa beğendiklerimi “Kendime Notlar ” grubuma göndererek saklamak istediklerimi bir grupta toplamış oluyorum. Telefonumda yer kalmayıp, bazı şeyleri silmen lazım uyarısı alınca da gruplarımı silerken içim rahat oluyor. Çünkü tutmak istediklerim zaten içinde sadece ben olduğum grupta saklı.

Niye böyle bir şey var derseniz ekşisözlüğe de uludağ sözlü de girmiş bu başlıklarda farklı kullanım amaçlarını görebilirsiniz.

Hatta chip.com.tr bile sadece sizin olduğunuz bir grup nasıl açılır diye baya baya anlatmış. Kullanan ve internette nasıl yapılacağını aratan sayısı çokmuş demekki.

Nasıl olcak içinde sadece ben olduğum grup derseniz şöyle: Grup oluşturuyorsunuz ve bir kişiyi ekliyorsunuz. Grup oluşunca eklediğiniz kişiyi çıkarıyorsunuz ve geriye sadece siz kalmış oluyorsunuz :D Ekleyeceğiniz kişi durumu fark ederse diye hâldan anlayacak birini seçmeyi unutmayın.

Ben nasıl yapacağımı anlamadım diyorsanız buyrun burada güzelce anlatılmış: https://www.chip.com.tr/haber/whatsapp-ile-kendinize-mesaj-gonderin-not-alin_69161.html

Paylaş

About annenindilinden

Blog yazmayı seven iki kız annesi. Daha doğrusu anne olmayan çalışan bir bilgisayar mühendisi :D. Annelik tecrübelerini paylaşmak için burada. Sloganı: Tecrübe > teori.

Check Also

Dijital detoks (1)

Dijital bağımlılıktan kurtulmanın bir yolu olarak dijital detoks  Detoks, bilindiği gibi, çeşitli yollarla vücudumuza giren …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir