Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7894096/benimmutluailem.com/wp-content/plugins/wp-slimstat/wp-slimstat.php on line 1765
Dijital anneler birlik oldu, eğitim evde devam ediyor – Benim Mutlu Ailem
Home / Anne Kafe / @annenindilinden / Dijital anneler birlik oldu, eğitim evde devam ediyor
Dijital anneler birlik oldu, eğitim evde devam ediyor

Dijital anneler birlik oldu, eğitim evde devam ediyor

Evde kaldıkça anneler çocukların boş zaman geçirmesine dayanamıyor. Ne yapalım ne yapalım diye düşünüyor. Yaş gruplarına göre, aktivite türüne göre WhatsApp, telegram grupları kuruluyor. Ben de kızların yaşına uygun birkaç gruba üyeyim.

Bir grupta sağolsun anneler toplandı ve çocuklar için haftalık bir dergi çıkarmaya başladı. Dergi diyorum abartmıyorum, amatör ama kapsamlı bir içerik oluşuyor. Haftalık aktiviteler, yeni öğrenilecek bilgiler, okunacak kitap, izlenebilecek film, bitkilerin faydaları vs vs ne ararsanız var. Özellikle üç aylarda değerler eğitimi konusuna yoğunlaştılar.

Artık çok sıktın dediğinizi duydum, tamam ? Annelerin bir araya getirmiş olduğu bu içerikler gruplarda kaybolmasın diye ben de bunları burada sizlerle paylaşmak istedim. Tarihe not düşelim. Kim bilir belki bundan yıllar sonra başkasının da ihtiyacı olur.

Paylaş

About annenindilinden

Blog yazmayı seven iki kız annesi. Daha doğrusu anne olmayan çalışan bir bilgisayar mühendisi :D. Annelik tecrübelerini paylaşmak için burada. Sloganı: Tecrübe > teori.

Check Also

Büyükler için Ramazan günlüğü ve bülteni

Büyükler için Ramazan günlüğü ve bülteni

Çocukların için bir çok şey yaptık, ya kendimiz için. Bunları da bir yazıda toplayalım istedik. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir