Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7894096/benimmutluailem.com/wp-content/plugins/wp-slimstat/wp-slimstat.php on line 1765
Damlaların Dansı- Tiyatro – Benim Mutlu Ailem
Home / Anne Kafe / @annenindilinden / Damlaların Dansı- Tiyatro

Damlaların Dansı- Tiyatro

Bizim kuzu çok severek ve sıkılmadan izledi. Gerçekten eğlenceli bir tiyatro idi. Kadıköy Haldun Taner Sahnesinde izledik.

5+ olan tiyatronun konusu:
Doğadaki en güzel canlılardan biri olan Nadide Çiçek solmak üzeredir. Su Damlaları ise ona yardım edebilmek için yeraltından yola çıkarlar. Ancak Nadide Çiçek’e ulaşmak hiç de kolay olmayacaktır. Suyun oluşum evrelerinin bir serüven hikâyesiyle canlandırıldığı oyunda “yardımlaşma, dayanışma ve ortaklık” duygusu vurgulanıyor.

Suyun sıvı-buhar-kar hallerinin her biri canlandırılmış.Resimlerde gördüğünüz mavi şeyler suyun sıvı halini temsil eden damlacıklar 🙂 Sahne tamemen siyah. Nesleri oynatanlarda siyah giyindiğinden görünmüyorlar. Sadece renkli yapılmış olan nesneler görünüyor. Bizim kuzu bunların nasıl ayakta kaldıklarını çok merak etti. Sonunda siyah giyili kişileri görünce anladı.

Kesinlikle tavsiye ediyoruz

Paylaş

About annenindilinden

Blog yazmayı seven iki kız annesi. Daha doğrusu anne olmayan çalışan bir bilgisayar mühendisi :D. Annelik tecrübelerini paylaşmak için burada. Sloganı: Tecrübe > teori.

Check Also

Bilsem Sınavı (4)

Merhaba Sevgili Veliler, Yazı dizimizin dördüncüsü ile birlikteyiz. Önemli bir konuda önemli şeyler yazmaya devam …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir