Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7894096/benimmutluailem.com/wp-content/plugins/wp-slimstat/wp-slimstat.php on line 1765
Şeker Hamursuz Yeni Doğan Kurabiyesi – Benim Mutlu Ailem
Home / Anne Kafe / @annenindilinden / Şeker Hamursuz Yeni Doğan Kurabiyesi

Şeker Hamursuz Yeni Doğan Kurabiyesi

Doğallıktan nasibi olmayan şeker hamurlu bebek kurabiyerlini hiç sevmedim, sevmem de mümkün değil.

seker hamuru zararlı

Amacı sadece görsellik olan şeker hamurunun sağlığa zararlı olduğunuda öğrenmiş bulunuyorum. Şu yazıda bir anne şeker hamurunun içindekiler kısımındaki ibareyi bizlerle paylaşmış (Çocukların aktivite ve dikkatleri üzerine olumsuz etkileri bulunabilir).

Doğum günü pastalarında falan şeker hamurlu kısmı bir kenara atıp yiyecek birşeyler bulunabiliyor belki ama yenidoğan bebekler için yapılan kurabiyelerde şeker hamurlu kısmı ayırmak mümkün değil.

Şimdi ama çok güzel duruyor, kalıplar falan çok şeker diyecek anneler için güzel bir haberim var. Özel tasarım yeni doğan  kurabiye kalıbı.

Normal kurabiye tarifine, doğal renklendiriciler katalım. Bu kalıplarla da şirin ve sağlıklı kurabiyeler yapalım. Bırakalım şu şeker hamurunu. Çok güzel fikirler üretebilen becerikli annelerimizin doğal renklendirilmiş kurabiye hamurları üretebileciğine eminim. Bu konuda yazarımız @agualima’nın  bize destek verebileceğini düşünüyorum. Kendisi mutfakta yeni fikirler bulma konusunda çok iyidir.

Paylaş

About annenindilinden

Blog yazmayı seven iki kız annesi. Daha doğrusu anne olmayan çalışan bir bilgisayar mühendisi :D. Annelik tecrübelerini paylaşmak için burada. Sloganı: Tecrübe > teori.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir